Služby

Klasické narozeninové dorty, dortíčky pro děti v podobě oblíbené hračky, firemní znaky, oblíbený perník, svatební dort a zákusky, které si budete pamatovat... To vše a mnohem Vám přináší naše cukrárna. Pokud se ještě rozmýšlíte, vybíráte nebo si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit. Můžete využít telefon, email nebo nás kontaktovat přímo přes formulář na našich stránkách.


Dorty

Ukázky dortů ve fotogalerii (svatební, dětské, narozeninové, speciální) je jen výběr malého vzorku pro inspiraci. Pokud si naše výrobky prohlédnete, jistě zjistíte, že fantazii se meze nekladou. Vždy se snažím vyjít vstříc a udělat dort podle přání.

 Zákusky a minizákusky 

Zákusky je možné u nás koupit každý víkend v době od května do srpna/září. Začátek a konec víkendového prodeje vždy závisí na počasí. O otvíracích hodinách vás budeme informovat na hlavní stránce.

Objednávky na zákusky i minizákusky podle přání přijímáme již od 5ks.

 

Perníčky

Nejen v Pardubicích se dělá dobrý perník! Výborné perníčky seženete i u nás. Vyrábíme s motivy Vánoc a Velikonoc s Mikulášem i dětská autíčka, kytičky, zvířátka a další. Podle přání jsme schopni vyrobit i například kamion :-) Ukázky našich výrobků naleznete ve fotogalerii, sekci Perníčky.

 

 

Kontakt

Janka Kovandová 732 931 789 janka.kovandova@seznam.cz