Recenze

Mňam

Eva Žemlová - Edrová 29.01.2019
Tyto Vánoce - prosinec 2018 jsme si od paní Kovandové odnášeli skvělé zákusky, rolády a pro sousedky v domě vánoční cukroví...... vše mělo velký úspěch, příbuzní od sousedů si vezli cukroví až do Plzně - Domácí kvalita - příznivé ceny...... kdykoliv si vzpomenu, vím, že vše zachráněno u této milé paní Kovandové..........děkuji

Minizákusky

A. Pavlová 02.10.2018
Vážená paní Kovandová,
již po několikáté jsem si u Vás objednala minizákusky a i tentokrát jsem s nimi sklidila obrovský úspěch. 
Děkuji, příště se na Vás zase s důvěrou obrátím. A. Pavlová


PODĚKOVÁNÍ

Veronika Vaculíková 08.05.2018
VÁŽENÁ PANÍ KOVANDOVÁ.


VELICE VÁM DĚKUJI ZA NÁDHERNÝ A VÝBORNĚ CHUTNAJÍCÍ DORT. MINIZÁKUSKY I KOLÁČKY SE VŠECHNY ZBAŠTILY, VŠICHNI SI TO MOC CHVÁLILI.

DĚKUJEME VÁM.

NOVOMANŽELÉ VACULÍKOVI.

Re: PODĚKOVÁNÍ

Kovandová 08.05.2018
Děkuji moc ,že všem moc chutnálo a napomohla jsem trochou do svatebné pohody. cukrářka.

Rolády

Eva Edrová - Žemlová 10.03.2018
Včera jsme paní sousedce přivezli rolády od paní Kovandové / objednáváme pouze u ní my i příbuzní / a dostali jsme od sousedky vzorek od všech 3 druhů na ochutnání.........ty byly tak výtečné, jak se říká "NEBE V HUBĚ" Dcera si u paní cukrářky nechávala udělat dort s pivní lahví.....také nádhera a na svatbě první snědený. Klobouk dolů paní Kovandová

Vánoční cukroví

Vlasta Tachecí 29.12.2017
Letos jsem si opět objednala vánoční cukroví a je opravdu výborné celá rodina si pochutnala. Již jsem objednávala svatební koláčky a mini zákusky a neznám lepšího výrobce. Přeji Vám a celému kolektivu hodně zdraví a štěstí v Novém roce 2018.

vánoční cukroví

Martina Havlová a kolegyně v práci 21.12.2017
Chtěla bych touto cestou moc moc poděkovat paní Kovandové za vánoční cukroví. Ostatně jako každý rok - krásně vypadá a výborně chutná !!! Děkujeme a budeme se opět těšit na příští rok, kdy určitě zas cukroví objednáme.
Pohodový vánoční čas, v novém roce mnoho zdravíčka, úsměv na tváři a klid v duši :-)

Narozeninové dorty

Komendovi 07.08.2017
Dobrý den, děkujeme za zhotovení dvou krásných dortů pro vnoučata k narozeninám. Byly výborné jako každý rok, všichni jsme si moc pochutnali.

Svatební dorty a zákusky

Radka Suchevičová 20.06.2017
Dobrý den, chci touto cestou poděkovat paní Kovandové za její vynikající dorty na naší svatbu, dva ovocné (jahodový a malinový) a svatební potažený pravým domácím marcipánem s marcipánovými růžičkami. Po dortech a zákuskách se jen zaprášilo. Více takovýchto poctivých živnostníků jako je paní Kovandová. Děkujeme za Vaší práci. Radka

Dort pro divadlo Skaláček

František a Milena Ritschelovi 05.06.2017

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat paní Kovandové za její ochotu a lásku, s jakou přistupuje ke své práci. V pátek jsme telefonicky objednali dort pro cca 40 osob, který jsme chtěli v neděli předat malým hercům divadla Skaláček Tisá k příležitosti jejich premiéry pohádky. Ani jsme nedoufali, že nám na tak krátký termín paní cukrářka „kývne“. Pro paní Kovandovou to nebyl problém, byla milá, ochotná. Vyrobila ohromný a nádherný divadelní dort s Kašpárkem. Nejen my, ale i malí herci byli velmi mile překvapeni. Byla to moc krásná a sladká odměna za jejich práci. Moc děkujeme za nás i za děti a přejeme ještě hodně krásných výrobků a spokojených zákazníků.
František a Milena Ritschelovi


Záznamy: 1 - 10 ze 21
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Janka Kovandová 732 931 789 janka.kovandova@seznam.cz